Agnieszka Rakowiecka (gm. Milanówek)

Agnieszka Rakowiecka

● Jestem osobą przedsiębiorczą, skuteczną w działaniu i odpowiedzialną. W pracy zawodowej mam ciągły i bezpośredni kontakt z mieszkańcami Milanówka, który pozwala mi poznać Państwa problemy i oczekiwania.

● Podjęłam decyzję o kandydowaniu do Rady Powiatu Grodziskiego, ponieważ zależy mi na rozwoju Miasta Milanówka i całego Powiatu. Kandydując z doświadczonym samorządowo lokalnym komitetem Wspólny Powiat chcę wnieść nowe pomysły i energię. Moje priorytety to poprawa opieki zdrowotnej, większy dostęp do obiektów sportowych i kulturalnych oraz rozwiązanie problemów komunikacyjnych.

● W zakresie ochrony zdrowia będę zabiegać o remont przychodni w Milanówku przy ul. Piasta, tak by spełniała standardy XXI wieku i oczekiwania pacjentów. Zamierzam również włączyć się w działania na rzecz Szpitala Zachodniego podejmowane przez władze Powiatu Grodziskiego, tak aby zmodernizować i zwiększyć dostępność Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

● W Milanówku brakuje wielofunkcyjnego obiektu sportowo-rekreacyjnego. Będę dążyć do tego, by w naszym mieście, jako wspólna inicjatywa Powiatu Grodziskiego i Gminy Milanówek powstało miejsce, gdzie odbywałyby się zajęcia sportowe, zawody, koncerty i spektakle. Korzystaliby z niego zarówno uczniowie milanowskich szkół jak i wszyscy mieszkańcy. Służyłoby ono integracji naszej społeczności. Takie miejsce nawiązywałoby do dziedzictwa kulturowego Miasta Milanówka, z którego pochodzi tak wielu artystów oraz sportowców, a które nazywane jest Małym Londynem.

● Jako radna zajmę się także rozwiązaniem problemów komunikacyjnych w centrum Milanówka i zapewnieniem bezpieczeństwa pieszym i rowerzystom, a także dalszym remontem oraz modernizacją dróg powiatowych.

● Zależy mi również na tym, by nasze Miasto było przyjazne zwierzętom. Dlatego skupię się na szerszej współpracy z organizacjami pozarządowymi i razem z nimi jako lekarz weterynarii będę przeciwdziałać bezdomności zwierząt.

● Szansę na owocną realizację swoich celów widzę w efektywnej współpracy lokalnych środowisk i skutecznym pozyskiwaniu środków finansowych z funduszy unijnych i krajowych.

Agnieszka Rakowiecka

Od 17 lat praktykuję na terenie Milanówka jako lekarz weterynarii ze specjalizacją chorób psów i kotów – od 4 lat we
własnej lecznicy Veticana.

Jestem absolwentką Liceum Ogólnokształcącego w Milanówku. Interesuję się aktywnie sportem jako zawodniczka Klubu Sparta Grodzisk oraz podróżami i książką.

Wspólnie z mężem Michałem wychowuję dwójkę wspaniałych dzieci: 11-letniego Kostka i 9-letnią Hanię, które również aktywnie uprawiają sport.

Kontakt:

Email:

Najnowsze Wpisy Kandydatów:

Nasze Social Media